Jak być asertywnym

Trening Asertywności

Warsztaty z trenerem

Aktywnie działam także jako trener rozwoju osobistego i zawodowego. Jeśli chcesz po prostu żyć lepiej, to zapraszam Cię do mnie na warsztaty lub trening.

Moją specjalnością jest asertywność. Z chęcią nauczę Cię postaw i zachowań asertywnych, pomogę Ci zrozumieć ich źródło i rolę. Pasjonuję się tym zagadnieniem zawodowo i prywatnie. Wiem, jak ogromne znaczenie ma postawa asertywna dla jakości życia. Wierzę, że to jest kluczowa umiejętność każdej osoby, która chce po prostu być szczęśliwa i spełniona w swoim życiu.

Trening Asertywności

Wypalenie zawodowe i przestój w karierze. Niezdrowe relacje z bliskimi i toksyczne związki. Zależność emocjonalna dorosłego dziecka od rodziców. Rezygnacja z własnej tożsamości, uczucie pustki i narastająca frustracja. Poczucie braku kontroli nad swoim życiem i świadomość, że bardziej kształtują je inni.

To tylko niektóre z licznych problemów życiowych, jakie wynikają w dużej mierze z braku asertywności lub bezpośrednio wiążą się z jej brakiem lub niedostatkiem.

Często nie mamy świadomości, jak ważną rolę ma asertywność dla osiągnięcia spełnienia życiowego i zadowolenia z życia, dopóki nie odczujemy na własnej skórze, jak diametralnie zmienia się nasze życie, kiedy nauczymy się zachowań asertywnych. Dlatego jeśli czujesz, że któryś z powyższych lub podobnych problemów dotyczy Ciebie, to mój Trening Asertywności powstał właśnie z myślą o Tobie.

Zapraszam do udziału w 2-dniowym szkoleniu, w czasie którego zrozumiesz istotę asertywności i nauczysz się stosować zachowania asertywne w praktyce, a także zdobędziesz wiedzę niezbędną do trenowania asertywności na co dzień.

Czym jest Trening Asertywności?

Trening asertywności to aktywna forma ucznia się nowych zachowań. Składa się on z dwóch głównych elementów. Po pierwsze dowiadujemy się jak możemy się zachowywać by było to korzystniejsze dla nas i dla otoczenia. Po drugie na treningu ćwiczymy i dopracowujemy nowe zachowania by łatwiej we własnym indywidualnym stylu wprowadzić je w codzienne życie.

Co dostajesz ode mnie podczas Treningu Asertywności?

Trening obejmuje naukę postaw i zachowań asertywnych, zrozumienie istoty asertywności i jej granic oraz samodzielne wprowadzanie asertywnego postępowania w życie, jak również podstawy asertywnego komunikowania się i czytania języka asertywności, w tym wyrażania i przyjmowania krytyki oraz odmowy.

Szczegóły znajdziesz na mojej stronie firmowejZapraszam! KLIKNIJ

Trening Asertywności – informacje i zapisy

MAŁYMI KROKAMI Dominik Małek
trening@terapeuta-torun.pl
tel. 609 052 209